Intel rozširuje portfólio smartfónov PDF Vytlačiť E-mail
Napísal Intel   
Pondelok, 27 Február 2012 20:13

Intel rozširuje portfólio smartfónov:

noví zákazníci, produkty, softvér a služby

Popri predstavení nových smartfónov a ďalších komunikačných produktov spoločnosť oznámila aj dohody so spoločnosťami Orange*, Lava*, ZTE* a Visa*

MOBILE WORLD CONGRESS – Prezident a výkonný riaditeľ spoločnosti Intel, Paul Otellini, dnes spresnil množstvo noviniek a plánov, ktoré rozšíria produktové portfólio smartfónov a užívateľského ekosystému, vrátane nových strategických partnerstiev so spoločnosťami Orange*, Lava International Ltd.*, ZTE* a Visa*.

“S veľkým potešením vítame nových klientov, ako i možnosti pre súčasné telefóny. Stále sa snažíme prinášať nové prvky a prvotriedny výkon pre smartfóny a ich zákazníkov po celom svete.” povedal Otellini.

Toto vyhlásenie Otellini urobil počas konferencie Intel News na práve prebiehajúcom Mobile World Congress. Otellini taktiež zdôraznil plány spoločnosti Intel rozšíriť portfólio SoC (system-on-chip) smartfónov a roadmapu komunikačných produktov pre výkonné i dostupné smartfóny.

Nový zákazníci pre smartfóny

Stavajúc na strategických partnerstvách so spoločnosťami Motorola Mobility Inc.* a Lenovo* Intel priniesol podrobné informácie o ďalších produktových dohodách so spoločnosťami Orange, Lava International Ltd. a ZTE.

Viceprezident spoločnosti Orange pre Mobile Multimedia and Devices, Yves Maitre, sa pridal k Otellinimu a predstavil nový referenčný dizajn Orange smartfónu s procesorom Intel® Atom™ Z2460. Je uložený v modernom puzdre a jeho dizajn umožňuje bohaté zážitky služieb Orange ako napríklad Orange TV, Daily Motion, Deezer, Orange Wednesdays a Orange Gestures. Smartfón spoločnosti Orange bude dostupný vo Veľkej Británii a Francúzsku už počas tohto leta.

Intel taktiež oznámil plány vstupu na rýchlo rastúci smartfónový trh v Indii vďaka spolupráci so spoločnosťou Lava International Ltd. Ide o jednu z najrýchlejšie rastúcich indických firiem, ktorá sa zaoberá výrobou mobilných telefónov. Vishal Sehgal, spoluzakladateľ a predseda predstavenstva firmy Lava predstavil smartfón XOLO by Lava. XOLO X900 je založený na referenčnom dizajne spoločnosti Intel a bude prvý smartfón s Intel technológiou na Indickom trhu. Zariadenie bude dostupné v druhej polovici roku 2012 a bude podporovať hlavné Indické mobilné siete.

Podobne ako pri oznámení začiatku spolupráce so spoločnosťou Motorola Mobility, Intel taktiež oznámil viacročnú spoluprácu s globálnym výrobcom mobilných telefónov ZTE. Partnerstvo je smerované na mobilné zariadenia so zameraním sa na smartfóny a tablety. Výkonný viceprezident a riaditeľ Terminal Division v spoločnosti ZTE He Shiyou povedal, že spoluprácu spoločností Intel a ZTE vytvorí nové unikátne a diferencované produkty pre mobilných operátorov. Taktiež oznámil, že prvé mobilné zariadenia spoločnosti ZTE poháňané procesorom Intel je naplánované na druhú polovicu roku 2012.


SoC smartfóny a komunikačné produkty

Spoločnosť plánuje tri nové SoC smartfóny, ktoré rozšíria jej portfólio z vysoko výkonných produktov do dostupného segmentu.

Zvyšujúc latku výkonu a energetickej úspornosti procesora Intel™ Atom® Z2460, donedávna kódovo označovaného “Medfield,” spoločnosť Intel oznámila, že táto platforma bude podporovať rýchlosti až do 2GHz.

Intel taktiež oznámil vydanie procesora Atom™ Z2580, ktorý zdvojnásobil výkon procesora Intel Atom Z2460 a obsahuje v sebe LTE/3G/2G riešenie. Intel začne s dodávkou procesorov Z2580 v druhej polovici roku 2012 a koncové zariadenia môžeme očakávať už v prvej polovici roku 2013.

Spoločnosť Intel zverejnila plány procesora Intel® Atom™ Z2000, ktorý je primárne určený na rozvíjajúce sa trhy, kde zákazníci hľadajú vyššiu hodnotu aj pri nižších cenách.

Procesor Z2000 je zameraný na nízko nákladový trh s mobilnými telefónmi, ktorý podľa predpovedí dosiahne 500 miliónov kusov do roku 20151. Platforma obsahuje 1,0 GHz Atom procesor, ktorý ponúka vynikajúci grafický a video výkon s možnosťou prístupu na internet a hraním sa Google Android* hier. Taktiež podporuje Intel® XMM 6265 3G HSPA+ modem s duálnou SIM 2G/3G a ponúka flexibilitu v dátach/hlasových službách, čim dokáže dodatočne ušetriť náklady. Intel dodá vzorky procesora Z2000 v polovici roku 2012 a koncové zariadenia budú dostupné začiatkom roku 2013.

Aj prostredníctvom týchto 32nm oznámení Otellini vysvetlil, ako procesory Atom™ predstihli Moorov zákon a oznámil, že spoločnosť Intel dodá vzorky 22nm SoC pre certifikáciu už na budúci rok. V súčasnosti je už vo vývoji 14nm SoC technológia.

V roku 2011 Intel dodal viac ako 400 miliónov celulárnych platforiem. Budujúc na tejto trhovej pozícií, spoločnosť Intel oznámila XMM 7160, modernú viac-módovú LTE/3G/2G platformu s podporou 100Mbps downlinku a 50Mbps uplinku, ako aj HSPA+ 42Mbps. Intel dodá vzorky tohto produktu v druhom kvartáli a koncové zariadenia sú naplánované na koniec roka 2012.

Intel taktiež oznámil vydanie platformy XMM 6360. Ide o tenký 3G HSPA modem + s podporou 42Mbps downlink a 11.5Mbps uplink pre malé zariadenia.


Lepšie zážitky na architektúre Intel

Stratégia spoločnosti Intel je tvorba konzistentných, komplexných a bezpečných užívateľských zážitkov v celej škále mobilných zariadení.

Rastúcim trendom využívania mobilných zariadení je online bezpečnosť a nakupovanie. Otellini privítal prezidenta spoločnosti Visa Johna Partridgea, ktorý oznámil strategickú viacročnú dohodu o vývoji mobilných obchodných riešení pre zákazníkov v rozvojových a rozvíjajúcich sa krajinách.

Táto dohoda obsahuje spoluprácu v množstve existujúcich mobilných služieb Visa s využitím smartfónov a tabletov s procesormi Intel® Atom™, ktorá má priniesť zaujímavé a bezpečné služby pre užívateľov. Partridge oznámil prvý krok, ktorým je fakt, že referenčný dizajn spoločnosti Intel je v súčasnosti certifikovaný pre Visa payWave* mobilné finančné transakcie. Znamená to, že koncové zariadenia s Intel referenčným dizajnom budú mať takzvanú time-to-market podporu pre mobilné služby Visa.

Na základe svojej spolupráce so spoločnosťou Google, Intel pokračuje v úzkom spojení s ISV, aby umožnil množstvu Android aplikácií fungovať na zariadeniach poháňaných Intel Atom procesormi. Otellini taktiež povedal, že firma Intel má správne nástroje a expertízy na podporu mobilných aplikácií a ich vývojárskych ekosystémov.

Komentáre

avatar
0
 
 
avatar 775012292@qq.com
0
 
 
http://www.oakleysunglasse se.us.com/
http://www.oakley--sunglas ses.com.co/
http://www.oakleysunglasse soutlet.us.org/
http://www.oakleysunglasse s.us.com/
http://www.oakleysunglasse s.com.co/
http://www.rayban-sunglass.us.com/
http://www.raybansunglasse s.ar.com/
http://www.rayban--sunglas ses.org/
http://www.polo-ralph-laur en.us.com/
http://www.poloralph-laure n-outlet.us.com/
http://www.burberry--outle t.us.com/
http://www.burberryoutlet- store.us.com/
http://www.michaelkors-out let-online.us.org/
http://www.outletonline-mi chaelkors.com/
http://www.michaelkorsoutl ets-online.us.com/
http://www.michael-korsout let.in.net/
http://www.michaelkors-out let-store.us.com/
http://www.michaelkors-han dbags.in.net/
http://www.uggs-outletboot s.in.net/
http://www.uggs.us.com/
http://www.uggs-outlet.in.net/
http://www.cheapuggboots.in.net/
http://www.cheap-uggs.in.net/
http://www.louisvuitton-ou tlet-online.org/
http://www.louisvuitton-ou tlets.org/
http://www.louisvuitton.ar.com/
http://www.louisvuittonout let-store.us.com/
http://www.louis-vuittonha ndbags.org/
http://www.redbottoms.in.net/
http://www.christianloubou tin-outlet.in.net/
http://www.christian-loubo utin-shoes.in.net/
http://www.christian-loubo utin.org.uk/
http://www.rolexreplicawat ches.us.com/
http://www.replica--watche s.com/
http://www.air-jordanshoes.net/
http://www.nikeoutlet.us/
http://www.toryburch-outle tonline.in.net/
http://www.guccioutlet-onl ine.us.com/
http://www.prada-handbags.in.net/
http://www.prada-outlet.in.net/
http://www.longchamp-outle t.in.net/
http://www.longchamphandba gs.us.com/
http://www.longchamphandba gsoutlet.us.com/
http://www.tiffanyand-co.us.com/
http://www.tiffanyjewelry.us.com/
http://www.nikeairmaxinc.net/
http://www.nikeair-max.net/
http://www.nike-freerun.com/
http://www.chanelhandbags.ar.com/
http://www.katespadeoutlet s.cc/
http://www.katespade-handb ags.in.net/
http://www.coachoutlet.jp.net/
http://www.coachfactory-ou tletonline.in.net/
http://www.coachoutletstor eonline.jp.net/
http://www.coachpurse.in.net/
http://www.truereligionsal e.in.net/
http://www.true-religion-j eans.in.net/
http://www.truereligionout lets.in.net/
http://www.truereligioninc.in.net/
http://www.nike-airmax-pas -cher.fr/
http://www.nikeair-max.fr/
http://www.airjordanpas-ch er.fr/
http://www.nikefreerun.fr/
http://www.nike-roshe-run.fr/
http://www.sac-longchamp-p as-cher.fr/
http://www.sac--longchamps.fr/
http://www.poloralphlauren -pascher.fr/
http://www.louboutin-pas-c here.fr/
http://www.sac-michaelkors -pascher.fr/
http://www.sac-burberry-pa scher.fr/
http://www.lunette-oakley- pascher.fr/
http://www.lunette-rayban- pas-cher.fr/
http://www.hollister-aberc rombiefitch.fr/
http://www.sachermes.fr/
http://www.vanspas-cher.fr/
http://www.timberland-pasc here.fr/
http://www.newbalancesolde s.fr/
http://www.converse-pas-ch er.fr/
http://www.the-north-face.fr/
http://www.niketnrequin-pa scher.fr/
http://www.polo-lacoste-pa scher.fr/
http://www.nikeblazerpasch ere.fr/
http://www.nikeair-force.fr/
http://www.sac-guesspasche r.fr/
http://www.sac-vanessa-bru no.fr/
http://www.scarpehogan--ou tlet.it/
http://www.rayban-sunglass es.me.uk/
http://www.michaelkorshand bags-uk.org.uk/
http://www.michaelkors-out let-canada.ca/
http://www.michaelkors-out let.ca/
http://www.lululemon-outle t-canada.ca/
http://www.hollisteruk.uk/
http://www.thenorth--face.co.uk/
http://www.mulberryhandbag s-outlet.co.uk/
http://www.ralphlauren-out let.co.uk/
http://www.nike--airmax.co.uk/
http://www.nikeairmax.org.uk/
http://www.nike-free-run.org.uk/
http://www.abercrombie-and fitch.org.uk/
http://www.nike-roshe-run.org.uk/
http://www.nike-trainers.org.uk/
http://www.nike-air-huarac he.co.uk/
http://www.longchampbags.org.uk/
http://www.hollister-aberc rombie.es/
http://www.vans-shoes-outl et.com/
http://www.nikerosherun.net/
http://www.mac-cosmetics.us.com/
http://www.abercrombieand- fitch.us.com/
http://www.hermesbirkinbag s.com.co/
http://www.the-northfaceou tlet.us.com/
http://www.northface-outle t.in.net/
http://www.newbalance-shoe s.in.net/
http://www.reebok-outlet.in.net/
http://www.lululemonoutlet s.in.net/
http://www.cheap-nfljersey.in.net/
http://www.cheap-wedding-d resses.org/
http://www.beatsbydrdrehea dphones.in.net/
http://www.montblanc-pens.in.net/
http://www.ferragamo-shoes.net/
http://www.giuseppe-zanott i.in.net/
http://www.instylerionicst yler.us.com/
http://www.babyliss.in.net/
http://www.mcmhandbags.org/
http://www.chiflatiron.cn.com/
http://www.insanityworkout.in.net/
http://www.ghd-hair-straig hteners.org.uk/
http://www.bottegaveneta-h andbagsoutlet.com/
http://www.valentino-shoes.us.com/
http://www.herveleger.us/
http://www.asicso.com/
http://www.soccer--shoes.net/
http://www.soccerjerseys.com.co/
http://www.celine-handbags.org/
http://www.p90x-workout.us.com/
http://www.jimmychoo-shoes.in.net/
http://www.hollister-cloth ing-store.us.com/
http://www.nike-airmax.nl/
http://www.baseball-bats.us/
http://www.iphone-cases.in.net/
http://www.ipadcases.us.com/
http://www.iphone6scases.us.com/
http://www.iphone6spluscases.us.com/
http://www.iphone6cases.us.com/
http://www.iphone6pluscases.in.net/
http://www.iphone5scases.us.com/
http://www.samsunggalaxys6cases.us.com/
http://www.timberlandboots.ar.com/
http://www.occhiali-oakley.it/
http://www.christian--loub outin.it/
http://www.ralph--lauren.it/
http://www.abercrombieholl ister.it/
http://www.nikeair-max.it/
http://www.vansscarpe.it/
http://www.converse-allsta r.it/
http://www.borse--gucci.it/
http://www.rayban--occhial i.it/
http://www.converse--shoes.com/
http://www.saclancelpasche r.fr/
http://www.toms--shoes.net/
http://www.montrespas-cher.fr/
http://www.karenmillen.me.uk/
http://www.supra--shoes.com/
http://www.juicycoutureout let.jp.net/
http://www.juicycoutureout let.com.co/
http://www.marcjacobs.us.org/
http://www.cheapweddingdre sses.org.uk/
http://www.replica--watche s.me.uk/
http://www.hollister--cana da.ca/
http://www.pandora-jewelry.us.com/
http://www.pandorajewelrys.us.com/
http://www.pandora--charms.in.net/
http://www.pandora--charms.org.uk/
http://www.linksoflondon.me.uk/
http://www.thomas-sabo-uk.org.uk/
http://www.swarovski-jewel ry.in.net/
http://www.swarovski-uk.uk/
http://www.bottesugg-pas-c her.fr/
http://www.ugg-pas-cher.fr/
http://www.ugg-boots-uggs.co.uk/
http://www.ugg--australia.it/
http://www.uggs--canada.ca/
http://www.louis-vuitton-p as-cher.fr/
http://www.louisvuitton-sa c.fr/
http://www.louis-vuitton-h andbags.co.uk/
http://www.louisvuitton-ca nada.ca/
http://www.borse-louis-vui tton.it/
http://www.dolcegabbana.us.com/
http://coachofficialsi te.blog.com/
http://www.canadagoose.net.co/
http://www.canada-goose-ja ckets.us.com/
http://www.canada-goose-ou tlet.us.com/
http://www.canada-goose-ja ckets.ca/
http://www.canadagoose-pas chere.fr/
http://www.canada-goose.me.uk/
http://www.moncler.org.uk/
http://www.moncleroutlet.com.co/
http://www.monclerjackets.us.org/
http://www.doudoune-moncle rpascher.fr/
http://www.barbour-jackets.org.uk/
http://www.moncler--outlet.it/
http://www.canada--goose.se/
http://www.moncleronline-s hop.de/
http://www.moncler.org.es/
http://www.moncler.co.nl/
http://www.canadagooses.co.nl/
http://www.barbour.us.org/
http://www.ugg-australia.in.net/
http://www.michael-kors-ou tlet.us.org/
http://www.michaelkorsoutl etonline-sale.us.com/
avatar lkh
0
 
 
http://www.christianloubou tinofficialoutl etstore.com cheap christian louboutin
http://zulurunner.com chaussures de foot pas cher
http://www.pandoracharmsol.com pandora bracelet charms
http://www.esadidasol.com zapatilla adidas
http://nikestorejordan os.us nike jordan shoes
http://www.officialnfloutl etstore.us nfl store
http://www.frnbchaussure.biz new balance femme
http://www.nladidas.top adidas shoenen
http://www.tomsoutletol.us Toms Outlet Online
http://www.itadidasow.biz scarpe adidas donna
http://www.ostroda.biz michael kors väska rea
http://abercrombiespst ore.us abercrombie and fitch store
http://www.adidasols.biz chaussure adidas pas cher
http://www.newbalanceoutle tol.us New Balance Outlet
http://www.chaussuresnikeo fr.biz nike chaussures
http://airjordan23retrosoutlet.com Jordan Sneakers For Sale
http://www.adsaleol.uk adidas sneakers
http://www.bagsaleols.us Miu Miu bags online
http://www.eshollister.top tienda online abercrombie españa
http://www.pandoracharmsol.com new pandora charms
http://www.zapatosades.top adidas tienda online
http://www.uggwomensbootso.us Ugg boots Sale
http://www.23isback.us 23 is back
http://www.frburberry.biz burberry sac pas cher
http://www.airmaxpascheros.biz air max pas cher femme
http://www.adchausol.biz adidas site officiel
http://www.nikehuaracheos.us huarache sneakers
http://www.itnikene.com scarpe nike
http://www.espradasale.top outlet prada online
http://www.nikebutikdk.com billige nike sko
http://www.frburberryol.biz burberry sac pas cher
http://monclerofficial outletstore.com moncler coats for women
http://www.frmksale.biz sac a main michael kors
http://www.coachstoreoutle to.us coach factory outlet online
http://www.nikeschoenentek oopo.biz Jordan Schoenen
http://www.esolnike.top zapatos nike free run
http://www.tnpaschernike.com nike tn pas cher
http://www.bootonsaleo.us ugg factory outlet
http://www.denikestoreol.com nike damenschuhe
http://www.officialreligio noutlet.com tru religion jeans
http://www.nikesoccerboots tore.us nike mercurial soccer cleats
http://www.conversesalesto re.us converse store
http://www.deburberry.top burberry schal
http://www.senikesaol.biz nike skor outlet
http://uggsforsaleo.us ugg boots outlet online
http://nikeshoefactory o.us cheap nike air max
http://www.officialoutletm onclerstore.com Moncler Outlet Online
http://www.teflalumni.com retro jordans for cheap
http://www.frcoachol.com sac coach soldes
http://www.nikeshoessalees.com zapatillas nike baratas
http://www.airmax95os.us Nike Online Store
http://www.itmksale.org portafoglio michael kors
http://canadagooseosal e.com Canada Goose Outlet
http://www.scarpenb.top new balance sito ufficiale
http://www.aj23backd.us Lebron 13
http://www.deschuhead.com Adidas schuhe
http://www.sortiedemagasin nike.com chaussure basket homme
http://www.boot2017online.us ugg boots for women
http://www.nikefactorystor eos.biz nike sneakers
http://www.officialreligio noutlet.com religion store
http://retro23onsaleso.biz new jordan releases
http://www.addaskorse.com adidas kläder
http://www.itnbol.top scarpe running new balance
http://monclerofficial outletstore.com moncler girls
http://www.ganas.biz Korting sportschoenen
http://www.boutiquenikesfr.com chaussure Nike femme
http://www.addasols.us new yeezy shoes
http://www.frnikeol.biz air jordan pas cher homme
http://www.adidasneakersal eo.us adidas outlet
http://pandoraocharms.us pandora jewelry store
http://www.itbalenciaga.top balenciaga borse
http://www.esafsale.top ropa abercrombie
http://www.nikeolno.org nike joggesko
http://www.nffd.biz scarpe jordan
http://www.denikesell.org Billig Nike
http://www.officialnikefre eoutletstore.us cheap air max outlet
http://www.boot2017sale.us ugg clearance
http://www.snowboot2017.us ugg outlet online
http://www.botasdefutbolde salida.com botas de futbol
http://www.raybaoutletsol.us ray ban wayfarer eyeglasses
http://www.raybanosgoggles.us discount ray bans
http://www.raybanosgoggles.us ray ban sale
http://www.storenikesfr.org chaussure Nike homme
http://www.esadzapato.biz bambas adidas baratas
http://www.nuovoscarpehoga noutlet.com scarpe hogan outlet
http://www.officialnhloutl etstore.us official NHL jerseys
http://www.adidasshoesdisc ountos.us adidas store
http://www.dkasics.top asics sko
http://www.verkaufaf.top abercrombie deutschland
http://christianloubou tinfrsale.com louboutin heels
http://www.raybanolstore.us Ray ban sale online
http://www.nikechaussuresm agasinfr.com chaussures nike pas cher
http://www.schoenadnl.com adidas schoenen
http://rbusgoggles.biz Ray Ban Outlet
http://fitflopofficial outlet.com fitflops sale uk
http://uggsforsaleo.us uggs for cheap
http://www.michaelkorsbags ale2016.com michael kors handbags on sale
http://www.coachfactorysto reol.us Coach Bags On Sale
http://www.fitflopnls.top fitflop online kopen
http://www.xtend.biz nike schuhe günstig
http://www.nikeair-maxoutl etstore.us Air Max 90
http://www.uggonsaleol.us ugg boots classic
http://www.frcoachonl.biz coach sac à main
http://www.fradsell.biz chaussure new balance femme
http://www.longchampde.top longchamp kaufen
http://www.glassesonlineos.biz oakley outlet
http://www.jordans11retros.us Nike Air Jordan 11
http://www.oakleyosgoggles.us oakley sunglasses clearance
http://www.itadidasol.com scarpe adidas online
http://www.nikesoccerbooto utlet.com Soccer Boots Outlet nike
http://www.esbirkenstock.top sandalias birkenstock
http://www.officialnikefre eoutletstore.us nike free
http://cheapmichaelkor sbags2016.com Cheap Michael Kors
http://www.itasicsol.biz scarpe nike running
http://www.nlnikestore.com goedkope nike air max
http://www.nikeshoessalefr.com Chaussure Nike Pas Cher
http://tomsshoeswomeno l.us Toms Shoes For Women
http://www.christianloubou tinofficialoutl etstore.com christian louboutin outlet
http://www.23isback.us Air Jordan News
http://www.tiendabotasdefu tbolnike.com zapatos de futbol nike
http://nikeoutletstore ol.us Nike Store
http://www.moncleroutletol.com moncler outlet
http://www.itnikest.top Nuove scarpe nike
http://www.snowbootstoreo.us ugg store
http://www.hoganoutletosca rpe.com Uomo Hogan
http://www.denbverkauf.top new balance sportschuhe
http://www.newnikeairmaxos.us womens nike air max
http://www.officialvansout letstore.us vans shoe store
http://www.pradabagsaleo.com prada outlet
http://www.senikeol.com Billiga Nike Air Max
http://www.uknikeol.net nike air max running shoes
http://www.nikeshoesdiscou ntos.us nike shoes
http://www.frfendiol.biz fendi pas cher
http://www.23isback.us Air Jordan Release Date
http://www.airforcepascher o.com air force one pas cher
http://www.nikeschuhegev.biz nike air schuhe herren
http://www.bootsale2017.us cheap uggs for women
http://www.borlettoweb.com nike sportschuhe
http://www.monclerstoreoff icialoutlet.com Moncler Sale
http://www.itsauconyol.top saucony scarpe
http://www.ukmbtol.top cheap mbt shoes sale
http://www.xtend.biz nike sportschuhe damen
http://www.ukadshoes.com adidas outlet stores online
http://www.aj23backd.us hyperdunk 2014
http://www.jordanstoreoutl eto.us Jordan Store
http://www.itnikesell.com scarpe nike air max
http://2016womentomsshoes.us toms shoes outlet
http://www.mkolstore.us michael kors bags outlet
http://www.frgivenchyol.biz sac givenchy
http://www.deadidasol.biz adidas schuhe neu
http://www.timberlandse.com Timberland skor
http://www.frpolosl.biz polo ralph lauren pas cher
http://www.semulberry.top mulberry väskor rea
http://www.reebokol.us reebok running shoes
http://zulurunner.com nike sb stefan janoski
http://www.esnikeols.biz outlet zapatos online
http://www.nikechaussuresp aschero.com nike air
http://www.esnikesol.org zapatillas running
http://www.pandoraofficial outletstore.com pandora charm bracelet sale
http://www.pandorapascher.com charms pandora pas cher
http://lebrons11sale.us newest lebron shoes
http://www.uggsale2017.us uggs outlet
http://www.senikesell.biz nike air max 90 rea
http://officialtimberl andstore.us timberland outlet
http://www.nbstoreit.top outlet scarpe new balance
http://www.officialpandora outletstore.com pandora beads
http://www.zapatosdenikesp.biz Nike Zapatos
http://www.monclerjacketol.com moncler jacket sale
http://www.uggonsaleol.us cheap uggs
http://www.tomsonsaleo.online toms sale
lkh 9.23
avatar chenjinyan
0
 
 
http://www.christianloubou tinoutlet.com.co
http://www.katespade-handb ags.eu.com
http://www.louisvuittonpar is.fr
http://www.michaelkorshand bagsonsale.com
http://www.pandorajewelry.net.co
http://www.goldenstatewarr iorsjerseys.us.com
http://www.ralphlaurenpolo.in.net
http://www.insanityworkout.cc
http://www.louisvuittonout letstores.us
http://www.jordanretro.name
http://www.cheappandorajew elry.name
http://www.michaelkorsoutl etoff.in.net
http://www.jordanconcords.net
http://www.guccioutlet.net.co
http://www.fitflopssalecle arance.us.org
http://www.louisvuittonout let.co
http://www.hollisterclothi ng.net
http://www.chicagobullsjer seys.com
http://www.outlet-celine.com
http://www.jordan4.net
http://www.basketballshoes.name
http://www.cheap-jordans.us.com
http://www.uggslippers.de.com
http://www.ugguk.com.co
http://www.michael-korsbag s.us.com
http://www.uggoutlet.qc.com
http://www.uggssale.de.com
http://www.uggbootsparis.fr
http://www.cheapjordanssho es.in.net
http://www.adidastrainers.uk
http://www.uggssale.com.co
http://www.montblanc-pens.name
http://www.canada-gooseout let.net.co
http://www.raybanssunglass es.com.co
http://www.nfljerseyswhole sales.us
http://www.gucci-outlet.net.co
http://www.ralphlaurenclea rance.in.net
http://www.uggbootsuk.eu.com
http://www.jordan8.net
http://www.nike--rosherun.fr
http://www.sunglassesoakle y.com.co
http://www.pradahandbags.net
http://www.louboutinshoeso utlet.co.uk
http://www.toms.us.org
http://www.uggsale.net.co
http://www.true-religionou tlet.net.co
http://www.michael-korsout lets.eu.com
http://www.louisvuitton.nom.co
http://www.michaelkorsoutl etstoreonline.com
http://www.canadagoose-pas cher.fr
http://www.coachcanadaoutl et.com.co
http://www.gucci.me.uk
http://www.ralphlauren-out let.net.co
http://www.truereligion-je ans.com.co
http://www.canadagooseoutl etsale.com.co
http://www.coachoutletsale online.us.com
http://www.uggoutletforsal e.in.net
http://www.lebronjames-sho es.net
http://www.coachfactoryout let-stores.us.org
http://www.uggsale.net.co
http://www.uggssale.us.com
http://www.minnesotaviking sjerseys.us.com
http://www.adidasoriginals.in.net
http://www.fitflops.org
http://www.pandorajewelry.name
http://www.washingtonwizar dsjerseys.com
http://www.cheapraybansung lasses.net.co
http://www.fitflopsuk.me.uk
http://www.raybansunglasse ss.com.co
http://www.katespade.eu.com
http://www.ugg-store.co.uk
http://www.niketrainers.uk
http://www.oakleystore.com.co
http://www.newenglandpatri otsjerseys.us.com
http://www.uggs.com.co
http://www.moncleruk.in.net
http://www.uggsaustralia.it
http://www.dallasmavericks jerseys.com
http://www.tomsshoesuk.org.uk
http://www.rolexwatchesfor sale.name
http://www.uggsoutlet.eu.com
http://www.louisvuitton.me
http://www.uggsformen.in.net
http://www.abercrombiekids outlet.name
http://www.adidassuperstar.name
http://www.michaelkors--ou tlet.com
http://www.adidasoutletsto re.net
http://www.uggcanada.com.co
http://www.replicawatches.name
http://www.coachoutletstor eonlineclearanc es.com.co
http://www.seattleseahawks jersey.us.com
http://www.get-louisvuittonout let.com
http://www.louboutinfemme- pascher.fr
http://www.rolexwatchesout let.us
http://www.nike-rosherun.in.net
http://www.polo-ralphlaure n.cc
http://www.pradaoutlet.net.co
http://www.louisvuitton.de.com
http://www.oakleys-sunglas ses.us.org
http://www.jordan6.net
20169.27chenjinyan
Please login to post comments or replies.
 

Warning: Creating default object from empty value in /home/ocmag/public_html/modules/mod_latestnews/helper.php on line 109

Warning: Creating default object from empty value in /home/ocmag/public_html/modules/mod_latestnews/helper.php on line 109

Warning: Creating default object from empty value in /home/ocmag/public_html/modules/mod_latestnews/helper.php on line 109

Warning: Creating default object from empty value in /home/ocmag/public_html/modules/mod_latestnews/helper.php on line 109

Warning: Creating default object from empty value in /home/ocmag/public_html/modules/mod_latestnews/helper.php on line 109

Kto je online

Aktuálne máme 1 hosť prítomný